Zimowy Runmageddon Warszawa

21-22.01.2017 / Józefów (POL) / 6 km / 21 km

🏆 I miejsce Najszybsza Drużyna Rekrut

(Tomasz Krawczyk, Michał Jagieło, Rafał Kasza, Artur Kozłowski, Patryk Marszałowicz)

🏆 II miejsce Najszybsza Drużyna Hardcore

(Michał Jagieło, Przemysław Senderski, Kacper Kąkol, Marcin Dulęba, Rafał Rozanski)

🏆 I miejsce Największa Drużyna Rekrut

🏆 I miejsce Największa Drużyna Hardcore

 

🏆 I MIEJSCE Hardcore Michał Jagieło

🏆 II MIEJSCE Rekrut Monika Szadyko

🏆 II MIEJSCE Rekrut Tomasz Krawczyk

🏆 III MIEJSCE Rekrut Michał Jagieło

Zimowy Runmageddon za nami. Cóż to był za weekend. Pełen zarówno dramaturgii oraz wielu sukcesów indywidualnych i drużynowych. Husarze wracają z ośmioma deskami i apetytem na kolejne biegi! Mimo sukcesów, głównym założeniem była świetna zabawa. Plan zrealizowaliśmy w 100%. Wiemy jedno, chcemy więcej! Pomimo kilku niedociągnięć organizatora, warszawski zimowy Runmageddon zapamiętamy na długo.

DSC_0165

Nasz wspólny wysiłek w budowaniu drużynowego dobra, jakim jest Husaria Race Team, przynosi efekty. Ponad 100 Husarzy odwiedziło Józefów pod Warszawą, by godnie reprezentować barwy swojego zespołu. Każda z tych osób wnosi w naszą społeczność świeżość. Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy są głodni startów w biegach z przeszkodami. Jesteśmy przekonani, że z naszą obecnością będzie to wspaniała przygoda!

Chcemy bardzo mocno podziękować drużynie Husarii w Warszawie za tak wspaniałe przywitanie i liczne przybycie, by brać udział w biegu jak też kibicować swojej drużynie. Ogromne podziękowania należą się trenerom Oddziału Warszawskiego Oli Kluczka i Kindze Kubicy za bardzo dobre przygotowanie zawodników do Runmageddonu. Dziękujemy również Ani Skorbisz i Jarkowi Wierzchowiakowi za opiekę nad zespołem.

DSC_0219

Dziękujemy każdemu zawodnikowi Husarii za udział w biegu. Pojawiło się wielu debiutantów w naszej drużynie oraz mnóstwo świetnych wyników, które wspólnie osiągnęli. Szczególnie  gratulujemy pierwszego startu Tomaszowi Krawczykowi (2 miejsce) na rekrucie, oraz Kacprowi Kąkolowi (14 miejsce) i Marcinowi Dulębie (17 miejsce) na hardcorze, których wyniki przyczyniły się do ogólnego miejsca Husarii.

DSC_01011

Na sobotnim rekrucie Husarze stanęli w 72 osobowym składzie. Zwycięstwo w klasyfikacji drużynowej wypracowali wspomniany już Tomasz Krawczyk  (2 miejsce), Michał Jagieło (3 miejsce) Rafał Kasza (7 miejsce) Artur Kozłowski (8 miejsce) i Patryk Marszałowicz (18 miejsce). Dokładamy do tego deskę jako najliczniejsza drużyuna oraz wspaniałe drugie miejsce w kategorii kobiet dla Moniki Szadyko! 

DSC_0238

Podczas niedzielnego Hardcore z powodu kontuzji zawodnika Mateusza Krawieckiego oraz kilku innych czynników musimy pogodzić się z brakiem pierwszego miejsca, ustępując tym razem drużynie  Xrunners. Gratulujemy wspaniałego wyniku! Zwycięstwo indywidualne Michała Jagieło podczas hardcora jest legendarne. Michał zwyciężył 4 bieg z rzędu na dystansie 21 km. Jesteśmy dumni, że reprezentujesz barwy Husarii.

DSC_0344

Oprócz Michała do zespołu, który zdobył drugie miejsce wliczały się czasy Przemysława Senderskiego (10 miejsce), Kacper Kąkol (14 miejsce), Marcin Dulęba (17 miejsce) i Rafał Różański (21 miejsce). Tym samym Husarze, którzy tego dnia stawili się w sile 44 osób mogą być dumni z wyników, które osiągnęli.
Dziękujemy również ekipie Brevehearts Legionowo za gościnę oraz wspólnie spędzony czas  w oczekiwaniu na rozdanie nagród. Tak zakręconej ekipy jaką jesteście jeszcze nie poznaliśmy. Dzielenie z Wami podium jest dla nas wielkim zaszczytem. Życzymy sukcesów. 🙂

Dziękujemy naszym partnerom Salomon Polska oraz Jatomi Fitness. Wasze wsparcie oraz zaufanie jakim jakim nas obdarzyliście jest wspaniałe i napędza do rozwoju. Dziękujemy naszym partnerom regionalnym Crossfit RedWing oraz Crosfit Lublin. Wasze treningi i zaangażowanie i udział w budowaniu Husarii jest niezastąpiony.

Pragniemy również pogratulować husarzom, którzy reprezentowali barwy drużyny na Etapowej Triadzie Zimowej 2017. Sylwia Wicher, Hanna Kołodziej i Jakub Pluciński – 66 km po górach w śniegu po kolana to wielki wyczyn! Brawo, jesteśmy z Was dumni! 

Weekend zaliczamy do bardzo udanych i cieszymy się, że z takim przytupem rozpoczęliśmy sezon. Zaostrzyło to nasz apetyt na więcej! Więcej eventów, wyjazdów i nowych, wspaniałych ludzi których spotykamy na swojej husarskiej drodze! Dziękujemy wszystkim!

PODBITE MIEJSCE

Józefów / Zimowy Runmageddon Warszawa

Podziel się...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone