Trenuj z Husarzami do Runmageddonu!

Mamy ogromna przyjemność ogłosić, że partnerem Husaria Race Team zostaje firma Salomon. Z tej okazji pragniemy wszystkich zaprosić 3.12.2016 o godz. 10:00 na krakowskie Błonia przy Kamieniu Papieskim na darmowy trening biegowo funkcjonalny do Runmageddon!

Gośćmi specjalnymi będą:

 

marcin1-1

Marcin Świerc

Absolwentem Wydziału Wychowania Fizycznego, trenerPZLA. Zawodnik specjalizujący się w biegach górskich, zwłaszcza ultra oraz skyrunning.
Trzykrotny złoty medalista Mistrzostw Polski z 2014, 2015, 2016 w Skyrunning, Maraton górski, Ultramaraton w ramach Biegu 7 Dolin na 100 km.
Czwarty zawodnik cyklu Pucharu Świata Skyrunning Ultra 2015. Czołowy zawodnik biegów górskich na świecie.

 


natalia-1

Natalia Tomasiak

Zawodniczka Salomon Suunto Team. Pasjonatką gór, biegów górskich, miłośniczką ski-touringu. Zimą działa jako instruktorka narciarstwa, snowboardu oraz prowadzi m.in zimowe akcje „Bezpieczny Stok”, organizowane m.in przez MSWiA i MEN. Medalistka Mistrzostw Polski w biegach górskich. V zawodniczka cyklu Pucharu Świata Skyrunning Extreme, jako jedyna zawodniczka ukończyła wszystkie pucharowe zawody. Nieoficjalna rekordzistka Polski w Biegu na Rysy.
Zobaczcie jak poradzą sobie w starciu z Mistrzami Polski w biegach z przeszkodami! Po stronie Husarii zmagać się m. in. będą Piotr Prusak – mistrz Polski w biegach z przeszkodami oraz wielokrotni zwycięzcy tego typu biegów – Przemysław Senderski, Artur Surus i Katarzyna Olczak.
W planach:
– Challenge, podczas którego będzie można się sprawdzić rywalizując ze sobą nawzajem.
– Bezcenne wskazówki w temacie biegów, udzielane przez naszych zawodników i gości specjalnych.
– Możliwość poznania technik treningowych, które pomogą zmierzyć się z wieloma przeszkodami na trasie.
– Losowanie nagród od Salomon i Runmageddon.
– Nagrody dla najlepszych uczestników treningu.

 

Jeśli chcesz wypróbować gadżety firmy Salomon, poćwiczyć w świetnym towarzystwie pod okiem trenerów, myślałeś o starcie w Runmageddon i chcesz się do niego przygotować – dołącz do nas! Zarówno grupa podstawowa jak i zaawansowana będą miały szansę poznać sekrety pokonywania przeszkód w biegach terenowych i świetnie się bawić. Zabierzcie ze sobą odzież, której nie boicie się ubrudzić, wodę i dobry nastrój. Nie możecie tego przegapić!

 

MIEJSCE TRENINGU

Kamień Papieski, Błonie, Kraków

PARTNERZY

Podziel się...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone