Trenuj z Husarzami do Runmageddonu!

czyli pierwszy z serii treningów przygotowujących do biegów z przeszkodami!

W ostatnią sobotę zorganizowaliśmy pierwszy zimowy trening przygotowujący do biegów z przeszkodami. Tym razem, wspólnie z firmą Salomon zorganizowaliśmy trening przygotowujacy do biegu Runmageddon!
Uczestnicy już na samym początku mieli możliwość poznać czołową zawodniczkę biegów górskich Natalię Tomasiak z Salomon Suunto Team, której pozytywne nastawienie i profesjonalne podejście, udzieliło się wszystkim. Każdy miał możliwość przetestować buty Salomon Speedcross Vario, które świetnie poradziły sobie zarówno podczas biegu w terenie, jak i w trakcie challenge.
Bardzo ciekawą rozgrzewkę przeprowadził Darek Ilnicki z Dzieciaki w Formie, a trzeba przyznać że trenując w parach, uczestnicy cieszyli jak dzieci! Najwięcej radości sprawiło chyba noszenie partnera na barana, czy lekkie przepychanie się z nim. Na zdjęciach same uśmiechy, a ciała rozgrzane, gotowe do biegu.

Natalia i Przemek zabrali uczestników na bieg do Lasku Wolskiego. Około 5 km rozbiegania po świetnym terenie rozgrzało mięśnie i przygotowało wszystkich do mini zawodów.

img_4274

Po powrocie rozpoczął się challenge przygotowany przez najlepszych. Pojawiła się adrenalina i zdrowa rywalizacja. Uczestnicy startowali co 30 sekund. Do pokonania była trasa około jednego kilometra ze świetnymi przeszkodami – głównie wykorzystane zostały elementy placu zabaw dla dzieci – oczywiście te wymagające, które uczestnikom sprawiły dużo radości. A wcale nie było za łatwo, a Ci którzy nie wzięli rękawiczek, zdecydowanie poczuli co znaczą metalowe przeszkody, gdy na zewnątrz panuje zimowa aura.

Wśród mężczyzn wygrał nie kto inny, jak Mistrz Polski Biegów Przeszkodowych Piotr Prusak a wśród kobiet wygrała Katarzyna Olczak! Zwycięzcy, oraz kilku farciarzy otrzymało nagrody ufundowane przez firmę Salomon oraz gadżety od Runmageddon!

img_4613

Cały trening był świetnym wydarzeniem. Uśmiechnięte twarze pomimo mrozu świadczą o tym, że koniecznie trzeba będzie to powtórzyć! Dziękujemy wszystkim za obecność i dajcie znać czy chcecie powtórkę!

Zobacz więcej zdjęć!

 

 

PARTNERZY

Podziel się...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone