Pretendenci - ekipa Jakuba Zawistowskiego

Czas przedstawić Wam naszych walecznych Pretendentów!

Zaczynamy od mocnej ekipy podopiecznych Jakub Zawistowski - Gładko przez przeszkody i oddajemy im głos. 🙂

💪💪💪
Jakub Pluciński - mega pozytywny i zaangażowany husarz, który już nieraz udowodnił, że nie brak mu determinacji i ambicji. Jest przy tym pełen dobrej energii, którą wszystkich zaraża! 
🙂

"Siemka 🙂 Mam na imię Jakub 😂ale i tak 90% ludzi zna mnie jako Pluto💪Ze sportem związany jestem od najmłodszych lat. Początkowo była to piłka nożna z większymi i mniejszymi sukcesami później tenis stołowy, aż w końcu serce mocniej zaczęło bić słysząc słowo OCR😋Od niedawna moją "Nową Miłością" jest CrossFit  Czemu właśnie OCR? Wytłumaczenie jest bardzo proste👉OCR to taki rodzaj sportu gdzie nie tylko rywalizujesz z Najlepszymi 🐗🐗,ale przede wszystkim ze swoimi słabościami i samym sobą! 💪 #tylkoprzeszkody 💪"

💪💪💪
Agata Bagrowska - czy znacie jeszcze jakąś dziewczynę, która nie dość, że wymiata na przeszkodach to jeszcze sama je sobie buduje? Nasza Agata jest bardzo wszechstronna. 
🙂 Nie brak jej też siły i determinacji w dążeniu do celu!

"Pomysł startu w Runmageddonie powstał spontanicznie, kiedy dowiedziałam się, że chłopak mojej przyjaciółki wraz z kolegą planują zrobić weterana i koronę. W kwietniu 2018 wystartowałam kompletnie nieprzygotowana do biegu na dystansie 12 km, mimo tego przeszkody wchodziły pięknie. Wtedy wiedziałam, że przygoda szybko się nie skończy, a to nie będzie mój jedyny sezon. Siłę i chwyt wytrenowałam podczas 5 lat zajęć pole fitness, jednak sport jest moją pasją od zawsze. Wybór opiekuna był prosty, chciałam żeby pomógł mi nauczyć się wykorzystywać siłę, a każde przejście przeszkody wyglądało lekko i gładko. #tylkoprzeszkody"

💪💪💪
Bartek Franaszek - samozwańczy ambasador warszawskiej Stacji Grawitacji, gdzie obowiązkowo zabiera wszystkie nowe husarki. 
😂 Poza tym konsekwentnie realizuje swój cel i z każdym kolejnym startem pnie się coraz wyżej! 🙂

"Z OCR jestem związany 2 lata, nie mam historii biegowej, w której przed poznaniem biegów przeszkodowych kreciłem kilometry po asfalcie. Trenowałem sztuki walki, gdy na jednym z treningów znajoma wyskoczyła z pomysłem Runmageddonu, szukając chętnych do ekipy. Trasa Rekruta poza morderczym, odrzucającym dystansem 6 km, które należało pokonać biegiem, dała możliwość sprawdzenia się na fantastycznych przeszkodach, które tak mnie ujęły, że postanowiłem trenować bieganie, by móc mierzyć się z nimi na kolejnych dystansach, a jak wiemy im dłuższy dystans tym ich więcej! Później trafiłem na drużynę Husaria Race Team, a wraz z nią gościa znanego szerszej publiczności jako Gładko przez przeszkody i już wiedziałem w która stronę chcę kierować swoją ścieżkę młodego OCRowca!"

💪💪💪
Mariusz Deptula - już nieraz pokazał, na co go stać. Jego determinacja, siła i technika nie pozostawiają wątpliwości, że jeszcze o nim usłyszymy. 
🙂

"Od najmłodszych lat sport był bardzo ważną częścią mojego życia. Jestem ambitną osobą i uprawianie sportu pozwala mi na realizowanie swoich celów. Pozytywna energia przekłada się również na życie zawodowe i rodzinne. Dwa lata temu rozpocząłem swoją przygodę z biegami OCR od biegu Runmageddon i od razu wiedziałem, ze tego rodzaju aktywność jest tym, co mnie nakręca 🙂. Po kilku startach w zawodach w Polsce wybrałem się na Kaukaz, aby przeżyć fascynująca przygodę i jednocześnie sprawdzić swoje możliwości w ekstremalnych, górskich warunkach. W 2019 roku powtórzyłem przygodę z Runmageddon Global i zająłem 2 miejsce na Saharze. Od niedawna podjąłem wyzwanie i startuje w nowo utworzonej grupie Pretendentów Husarii i myślę, ze to będzie kolejny etap w mojej przygodzie z OCR"