Otwarty trening w najbliższą sobotę!

11.03.2017 / Extreme Warrior Park

Oddział Warszawski Husaria Race Team zaprasza na pierwszy, otwarty trening z zawodnikami drużyny w Extreme Warrior Park w Piasecznie! Stawiamy na wszechstronny rozwój i przygotowanie zawodników do biegów z przeszkodami, dlatego też podejmujemy współpracę z najlepszymi. Extreme Warrior Park posiada 20 różnego typu przeszkód o różnych poziomach trudności!

Podczas treningu będziemy pracować nad poprawnym pokonywaniem przeszkód oraz metodyką wykonywanych ćwiczeń. Trening zwieńczony będzie challenge’m dla chętnych, podczas którego będzie można dostać nagrody od naszych partnerów. Trening poprowadzą wielokrotny zwycięzca biegów z przeszkodami i wyśmienity trener Mateusz Krawiecki oraz trenerka Oddziału Warszawskiego i trzecia kobieta podczas Runmageddon Classic w Ełku Aleksandra Kluczka.

Kiedy: sobota, 11 marca
Gdzie: Extreme Warrior Park, Piaseczno
Wejścia w godzinach: 13:00, 15:00, 17:00

Trening jest całkowicie DARMOWY i otwarty dla wszystkich chętnych. Liczba miejsca ograniczona. Na każdy trening może wejść jednorazowo 20 osób. Zapisy na wydarzenie w formularzu poniżej.

Należy być na miejscu 15 minut przed umówioną godziną w celu rejestracji i podpisania oświadczenia. Prosimy o zabranie stroju sportowego i obuwia na zmianę.

Powiadom o swojej obecności znajomych na Facebook!

Miejsce Treningu

Extreme Warrior Park

Podziel się...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone