O Nas, o Husarii

Kim jesteśmy?

Jesteśmy Husarzami

Dlaczego?

Bo My podobnie jak Ci, z historycznych kart, jesteśmy wielką drużyną miłośników ekstremalnej walki. Nasza walka nierzadko wymaga łez, krwi i bólu, a zgranie i wsparcie drużyny stawiamy na pierwszym miejscu.

Co to w ogóle oznacza?

Husaria Race Team – to nie tylko drużyna OCR, to przede wszystkim sposób życia. To trud, błoto i znój. To pierwotne instynkty i współczesna kultura sportowa.
Jesteśmy nieustraszonymi poskramiaczami przeszkód i kłód rzucanych nam pod nogi.
Jesteśmy uzależnieni od adrenaliny, która daje nam wyczerpujący bieg i pęd.
Jesteśmy zwycięzcami, którzy zawsze walczą do końca, o ostatni metr, ostatnią sekundę…i ostatnią kroplę potu.

Staliśmy się nie tylko pasjonatami w sporcie, ale także przyjaciółmi w życiu. Łamiemy schematy pokoleniowe, kulturowe i estetyczne. Brudzimy się po uszy, haratamy ciała i wypacamy hektolitry pozytywnej energii.
Wspieramy się na co dzień i pomagamy sobie w wyścigu.

Źdźbło historii

Jeszcze jakiś czas temu nikt nie spodziewał się, że sporty ekstremalne, w tym również bieganie mogą stać się sposobem na spędzanie każdego weekendu, a planowanie treningów i rozszerzanie możliwości sposobem na życie.
Tymczasem, w ciągu niedługiego czasu grupa przyjaciół biegająca wieczorami po krakowskich parkach zaraziła swoją pasją wielkie grono sportowców.
Jeszcze cztery lata temu, kiedy była nas garstka, nikt nie spodziewał się ponad 1000 osobowej watahy, którą reprezentujemy dzisiaj.
Od zalążka w Krakowie zaraziliśmy naszą pasją całą Polskę.

Po co to wszystko?

Naszym priorytetem są ludzie, którzy tworzą nasz zespół. Inwestujemy w nich cały swój czas i poświęcenie zapewniając szereg treningów oraz ciągły rozwój.

W czym jesteśmy inni?

W naszej misji.
Założeniem od początku istnienia Husarii był dostęp do treningów i profesjonalnej wiedzy dla wszystkich członków drużyny, które utrzymujemy po dzień dzisiejszy.
Posiadamy grupy treningowe w kilkunastu miastach w Polsce oraz za granicą, gdzie nasi trenerzy dbają i opiekują się Husarzami.
Mamy profesjonalne przeszkody, na których doskonalimy technikę ich pokonywania. Możecie je spotkać na wielu eventach w Polsce!
Dzielimy się z Wami wiedzą!

Organizujemy szkolenia, warsztaty i bootcampy dla dorosłych i dzieci!

Tworzymy Akademię Runmageddon, aby poruszyć młode pokolenia!

Chcemy zarazić jak największa ilość ludzi nadal szukających drogi ujścia dla swoich sportowych pasji!

Nasze Eventy!

Zorganizowaliśmy już swoje biegi z przeszkodami na miarę niejednego czołowego biegu OCR w Polsce typu Spartan Race, Runmageddon, Barbarian Race itp.

Husarskie Igrzyska to już wielkie święto OCR w Polsce!

ELIMINATOR OCR jest biegiem pozwalającym stanąć na starcie najlepszym z najlepszych i zmierzyć się na morderczej trasie naszpikowanej najlepszymi przeszkodami!

Pojawiamy się na niemal wszystkich eventach biegowych z przeszkodami zarówno w Polsce jak też poza jej granicami i zawsze stajemy na podium.
Chcielibyśmy wytrwać w naszych założeniach i dalej się rozwijać!

Od zawsze Husaria była tworzona przez ludzi i dla ludzi, dlatego…

Dołącz do Nas!
Facebook
Sklep