O fenomenie Husaria Race Team w Polskim Radio Czwórka

O fenomenie Husaria Race Team można było posłuchać dzisiaj rano podczas audycji 4 bieg w Polskim Radio Czwórka. Prowadzący audycję Piotr Galus zaprasza gości, by porozmawiać z nimi o ich pasjach oraz zachęcić słuchaczy do aktywnego trybu życia.

O naszej pasji jaką są biegi z przeszkodami oraz o drużynie, którą tworzymy opowiedzieli Michał i Żaneta. Poruszonych zostało wiele wątków związanych z ogólną, ale i wzmożoną aktywnością fizyczną. Specjalizujemy się w biegach z przeszkodami, które są ekstremalną dyscypliną wystawiającą na próbę naszą siłę i odporność. W rozmowie padły pytania o to co robimy, by ją wzmocnić. W jaki sposób się przygotowujemy i jak trenujemy, by móc startować w zawodach przez cały rok, niezależnie od warunków. Dobra kondycja fizyczna zawodników jest kluczowym elementem do osiągnięcia sukcesu podczas startów. To nad nią pracujemy podczas treningów we wszystkich miastach, w których powstają nasze oddziały.

W studio powitali nas bardzo otwarci i pozytywnie nastawieni ludzie. Atmosfera jaką stworzyli i zainteresowanie naszą zajawką pozwoliła na to, żebyśmy podczas całej rozmowy czuli się swobodnie. Sam Piotr okazał się osobą podobnie do nas zakręconą na punkcie bieganie i promującą aktywny styl życia, zdobywając m.in. koronę maratonów polskich. Kto wie, może uda nam się go namówić do wspólnego startu w bardziej ekstremalnym biegu? 🙂

Obecny sezon biegów z przeszkodami dobiega końca. Przed nami jego zwieńczenie – Finał Ligi Runmageddon i pierwsze nieoficjalne mistrzostwa Polski w tej dyscyplinie. Jak się do niego szykujemy? Dla tych, którzy nie mieli szans, audycji można posłuchać TUTAJ.
Dziękujemy Piotrowi i Polskiemu Radio Czwórka za zaproszenie i rozmowę. Mamy nadzieję – do usłyszenia niebawem!

tu byliśmy 🙂

Polskie Radio

Podziel się...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone