Husaria Race Team stanie do walki w Finale Ligi Runmageddon!

Kiedy w styczniu 2015 roku powstała grupa Husaria Race Team chyba nikt się nie spodziewał, że tak szybko uda się nam rozwinąć i osiągnąć to co osiągnęliśmy do tej pory. Zachęceni do biegów z przeszkodami Daria i Piotr postanowili założyć Husarię, by zrzeszyć ludzi, którzy razem z nimi będą chcieli trenować i startować w zawodach. Husaria Race Team miała dać ludziom radość i motywację do zrobienia czegoś dla siebie. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Szybko zebrała się grupa chętnych do wspólnych przygotowań i wyjazdów, które stały się nie tylko sposobem na spędzanie wolnego czasu, ale sposobem na życie. Chyba każdy kto choć raz spróbował wziąć udział w tego typu zawodach rozumie jak szybko może się to przerodzić w pasję.

 Minęły niespełna dwa lata od pierwszego treningu, a Husaria Race Team stała się jedną z czołowych polskich drużyn OCR. Za nami sezon przepełniony startami, zarówno tymi w Polsce jak i poza jej granicami. Ciężko pracowaliśmy na sukcesy, które udało nam się osiągnąć. Przyłożyło się do tego wiele osób, przed którymi teraz jedno z ważniejszych wydarzeń tego sezonu. W niedzielę, w Poznaniu wystartujemy w finale ligi Runmageddon i pierwszych nieoficjalnych Mistrzostwach Polski biegów z przeszkodami. Biegi, w których zazwyczaj startujemy odbywają się na górzystych terenach. Nasi Husarze przyzwyczajeni do licznych podbiegów będą musieli wykazać się również na płaskim terenie Hipodromu Wola. Lubimy wyzwania, dają nam one dodatkową motywację do tego, by dać z siebie wszystko.

2

Nasi zawodnicy Elite ciężko pracowali nad tym, by dobrze się przygotować i być gotowym do walki o zwycięstwo. Miniony sezon i liczne starty pozwoliły im na zdobycie cennego doświadczenia i wyciągnięcie wielu lekcji. Przed nimi nie lada wyzwanie, w końcu na starcie staną najlepsi zawodnicy OCR z całej z Polski. Organizatorzy znani z tego, że lubią zaskakiwać uczestników na pewno przygotowali na trasie niejedną niespodziankę, ale przecież to właśnie czyni biegi z przeszkodami tak nieprzewidywalnymi i atrakcyjnymi.

14212111_1135181203195546_7714766582510220147_n

Jesteśmy podekscytowani i już nie możemy się doczekać tego wydarzenia. Naszą drużynę tworzą ludzie z całej Polski, a udział w biegach sprawia, że wszyscy razem możemy się spotkać w jednym miejscu. Wspólnie spędzamy czas i przeżywamy emocje towarzyszące zawodom. Husarze to nie tylko zawodnicy Elite, którzy walczą na trasie. Husaria Race Team to zespół ludzi tworzących jedną wielką społeczność. Nie byłoby tak łatwo osiągnąć to co osiągnęliśmy do tej pory, gdyby nie Ci, którzy dają wsparcie i kibicują na trasie. Już jutro zobaczymy się w Poznaniu i oczekując na zbliżający się wielkimi krokami start finału będziemy mogli cieszyć się swoim towarzystwem.

4

Przed nami pełen wrażeń i emocji weekend. Damy z siebie wszystko, by godnie reprezentować barwy Husaria Race Team. Runmageddon jesteśmy gotowi, by stoczyć tę bitwę!

5

Poznań / Finał Ligi Runmageddon

Podziel się...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone