Finał Ligi Runmageddon 2016

06.11.2016 / Poznań (POL) / 10+ km

🏆 I MIEJSCE DRUŻYNOWO

(Piotr Prusak, Mateusz Krawiecki, Jacek Konewka, Artur Kozłowski, Przemysław Senderski)

🏆 NAJWIĘKSZA DRUŻYNA FINAŁU

 

🏆 I MIEJSCE Piotr Prusak

🏆 III MIEJSCE Mateusz Krawiecki

21 sekund zadecydowało o wygraniu finału ligi Runmageddon i zdobyciu tytułu Mistrza Polski w biegach z przeszkodami przez drużynę Husaria Race Team. Walka o tytuł rozegrała się pomiędzy Husarzami a XRunners Team. Trzecia drużyna, Gorący Potok Team miała ponad 32 minut straty do pierwszego miejsca. Husarze zdominowali finał. Nasi zawodnicy Piotr Prusak i Mateusz Krawiecki zdobyli kolejno pierwsze i trzecie miejsce indywidualnie, tym samym przyczyniając się do wielkiego sukcesu drużynowego.

Długo przygotowywaliśmy się do tego wydarzenia. Za naszymi zawodnikami sezon przepełniony startami. Z każdego biegu staraliśmy się wyciągnąć jak najwięcej lekcji.
Każdy start pozwalał nam zdobyć cenne doświadczenie, dzięki któremu wiedzieliśmy nad czym musimy pracować. Cały czas się doskonalimy, a takie chwile jak ta utwierdzają nas w przekonaniu, że zmierzamy w dobrym kierunku. Ciężka praca, systematyczność, wsparcie i zaangażowanie to nasz przepis na sukces!

Husaria Race Team w Poznaniu spotkała się już w sobotę. Kilkoro zawodników reprezentowało nasze barwy podczas porannego Rekruta. Niektórzy tym samym zaliczyli swój debiut w naszych szeregach. Każda nowa twarz w drużynie ogromnie nas cieszy i motywuje do rozwoju. Wieczorem wszyscy byliśmy już razem. Ostatnie narady i przede wszystkim ogromna dawka motywacji i wsparcia. Czuliśmy się już zagrzani i gotowi do walki z najlepszymi zawodnikami OCR w Polsce.

Husaria Race Team potwierdziła miano niezwyciężonej drużyny. Dziękujemy wszystkim, którzy pomagali nam w przygotowaniach, na trasie i przyłożyli się do tego sukcesu.Składamy ogromne gratulacje dla wszystkich startujących. Historia piszę się na naszych oczach.

Przeczytaj „Finał Ligi okiem Prezesa”

Przeczytaj „O pięciu takich co wygrali finał ligi Runmageddon”

Przeczytaj „Piękniejsza strona Husarii o finale ligi Runmageddon”

Oficjalny czas zawodników Husaria Race Team:

wyniki-final-rmg

źródło: runmageddon.pl

PODBITE MIEJSCE

Poznań / Finał Ligi Runmageddon

Podziel się...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone